Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plan Lekcji

Plan  Lekcji

na rok szkolny 2019/2020

Klasy pierwsze

 

 

 

M.Mularska

B.Kiljańska

J.Sienniak-Romańska

 

 

1a

1b

1d

 

 

N

P

S

N

P

S

N

P

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

EG/AS

ros-P/fra-P

11/52

AS

fra-P

52

EG/AS

ros-P/fra-P

 1  8:00- 8:45

BU

hist

10

BK

gwych

22

KK

pol

 2  8:55- 9:40

MM

mat

17

MK

wos

12

KK

pol

 3  9:50-10:35

AN/DG

ang-1/2/inf-2/2

38/49

BK

mat

22

MM

mat

 4 10:55-11:40

MM

mat

17

BU

hist

10

DG/JJ

edb-1/2/fiz-2/2

 5 11:50-12:35

AM

wok

37

MD/AP

ang_r-1/2/ang_r-2/2

34/51

DG/AB

inf-1/2/ang-2/2

 6 12:45-13:30

DZ

rel

18

MD/DG

ang-1/2/inf-2/2

34/49

JS

biol

 7 13:35-14:20

AT

p prz

PP

AM

wok

37

DZ

rel

 8 14:25-15:10

MZ/EG/AS

niem-K/ros-K/fra-K

35/11/52

MZ/EG/AS

niem-K/ros-K/fra-K

35/11/52

MZ/EG/AS

niem-K/ros-K/fra-K

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:55- 9:40

MZ/EG/AS

niem-K/ros-K/fra-K

35/11/52

MZ/EG/AS

niem-K/ros-K/fra-K

35/11/52

MZ/EG/AS

niem-K/ros-K/fra-K

 3  9:50-10:35

DZ

rel

19

BK

mat

9

DK/DG

chem-1/2/edb-2/2

 4 10:55-11:40

AT

p prz

PP

BK

mat

9

JJ/DK

fiz-1/2/chem-2/2

 5 11:50-12:35

EW

pol

36

BC/DG

chem-1/2/edb-2/2

33/49

MM

mat

 6 12:45-13:30

EW

pol_r

36

LK

pol

37

MM

mat

 7 13:35-14:20

BU

hist

10

LK

pol

37

JS

gwych

 8 14:25-15:10

PK

wf-ch abd

S3

BB/MT/PK

wf-dz/wf-ch abd/wf-dz bd

S1/S3/S2

PK/MT

wf-ch abd/wf-dz bd

 

Środa

 0  7:10- 7:55

EG

ros-P

11

EG

ros-P

11

MC/AB

ang-1/2/ang-2/2

 1  8:00- 8:45

EG

ros-P

11

EG

ros-P

11

MC/AB

ang-1/2/ang-2/2

 2  8:55- 9:40

JJ/DK

fiz-1/2/chem-2/2

F2/26

BU

hist

10

KA

geo

 3  9:50-10:35

MM

mat

17

JJ/BC

fiz-1/2/chem-2/2

F2/33

AM

wok

 4 10:55-11:40

EW

pol

36

LK

pol

37

KK

pol

 5 11:50-12:35

EW

pol

36

MD/AP

ang-1/2/ang-2/2

34/51

AT

p prz

 6 12:45-13:30

AN/MC

ang-1/2/ang-2/2

38/27

MD/AP

ang-1/2/ang-2/2

34/51

MM

mat

 7 13:35-14:20

PK

wf-dz

S2

DZ

rel

19

BB

wf-dz

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

EG/AS

ros-P/fra-P

11/52

AS

fra-P

52

EG/AS

ros-P/fra-P

 2  8:55- 9:40

DK/DG

chem-1/2/edb-2/2

26/49

BK

mat

37

BU

hist

 3  9:50-10:35

EW

pol

36

DG/AP

inf-1/2/ang-2/2

49/51

KK

pol

 4 10:55-11:40

AN/MC

ang-1/2/ang-2/2

38/27

DG/JJ

edb-1/2/fiz-2/2

49/F2

DK

che_r

 5 11:50-12:35

DG/JJ

edb-1/2/fiz-2/2

49/F2

KA

geo

18

AT

p prz

 6 12:45-13:30

KA

geo

18

LK

pol

37

BU

hist

 7 13:35-14:20

PK

wf-dz

S2

AT

p prz

PP

BB

wf-dz

 8 14:25-15:10

PK

wf-dz

S2

 

 

 

BB

wf-dz

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 2  8:55- 9:40

PK

wf-ch abd

S3

BB/MT/PK

wf-dz/wf-ch abd/wf-dz bd

S1/S3/S2

PK/MT

wf-ch abd/wf-dz bd

 3  9:50-10:35

PK

wf-ch abd

S3

BB/MT/PK

wf-dz/wf-ch abd/wf-dz bd

S1/S3/S2

PK/MT

wf-ch abd/wf-dz bd

 4 10:55-11:40

TD

biol

12

DZ

rel

19

MK

wos

 5 11:50-12:35

DG/MC

inf-1/2/ang-2/2

49/27

TD

biol

9

DZ

rel

 6 12:45-13:30

MM

mat

17

AT

p prz

PP

MC/DG

ang-1/2/inf-2/2

 7 13:35-14:20

MM

gwych

17

 

 

 

 

 

 8 14:25-15:10

MK

wos

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J.Górska

M.Dytkowska

B.Cecot

 

 

 

1e

1f

1h

 

 

N

P

S

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

EW

pol

36

MD

ang-2/2

34

 

 

 

 1  8:00- 8:45

JJ/MC

fiz-1/2/ang-2/2

F2/27

DG/MD

inf-1/2/ang_r-2/2

49/34

BC

che_r

33

 2  8:55- 9:40

AT

filoz

PP

MD/DG

ang_r-1/2/inf-2/2

34/49

LK

pol

37

 3  9:50-10:35

MK/MZ

wos_r/nie_r

12/35

KK/MZ

pol_r/nie_r

41/35

JS

biol

39

 4 10:55-11:40

MK/MZ

wos_r/nie_r

9/35

KK/MZ

pol_r/nie_r

41/35

MG

rel

19

 5 11:50-12:35

PK

wf-ch efh

S3

BB/PK

wf-dz/wf-ch efh

S1/S3

MT/PK

wf-dz/wf-ch efh

S2/S3

 6 12:45-13:30

PK

wf-ch efh

S3

BB/PK

wf-dz/wf-ch efh

S1/S3

MT/PK

wf-dz/wf-ch efh

S2/S3

 7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

DZ

rel

18

MD

ang-1/2

34

MG

rel

19

 1  8:00- 8:45

MK

wos

9

MD/JJ

ang-1/2/fiz-2/2

34/F2

JG

mat

22

 2  8:55- 9:40

DK/JJ

chem-1/1/fiz-2/2

26/F2

DZ

rel

19

BC

chem

33

 3  9:50-10:35

EW

k tea

36

MD

gwych

34

LK

pol

37

 4 10:55-11:40

EW

pol

36

KA

geo

18

LK

pol

37

 5 11:50-12:35

BU

hist

10

JG

mat

22

AT

filoz

PP

 6 12:45-13:30

BU

hist

10

JG

mat

22

BC

gwych

33

 7 13:35-14:20

PK

wf-ch efh

S2

BB/PK

wf-dz/wf-ch efh

S1/S2

MT/PK

wf-dz/wf-ch efh

S3/S2

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

KA

geo

18

DK

chem-1/2

26

JJ/DG

fiz-1/2/edb-2/2

F2/49

 2  8:55- 9:40

TD

biol

19

KK

pol

41

DG/AN

inf-1/2/ang-2/2

49/38

 3  9:50-10:35

AP/DK

ang-1/2/chem-2/2

51/26

KK

pol

41

BU

hist

10

 4 10:55-11:40

JG

mat

22

AT

filoz

PP

DG/JJ

edb-1/2/fiz-2/2

49/F2

 5 11:50-12:35

JG

gwych

22

TD/KA

bio_r/geo_r

9/18

AB/DG

ang-1/2/inf-2/2

44/49

 6 12:45-13:30

DZ

rel

19

DG/DK

edb-1/2/chem-2/2

49/26

MK

wos

9

 7 13:35-14:20

DG/MC

edb-1/2/ang-2/2

49/27

MD

k ang

34

JS

biol_r

39

 8 14:25-15:10

AS/MZ

fra-P/niem-K

52/35

MD/MZ

ang-1/2/niem-K

34/35

EG/AS/MZ

ros-P/fra-P/niem-K

11/52/35

Czwartek

 0  7:10- 7:55

AS/MZ

fra-P/niem-K

52/35

MZ

niem-K

35

EG/AS/MZ

ros-P/fra-P/niem-K

11/52/35

 1  8:00- 8:45

EW

pol

36

KK

pol

41

LK

pol

37

 2  8:55- 9:40

EW

pol

36

KK

pol

41

JG

mat

22

 3  9:50-10:35

BU

his_r

10

TD

biol

39

JG

mat

22

 4 10:55-11:40

JG

mat

22

BU

hist

10

KA

geo

18

 5 11:50-12:35

BB/PK

wf-dz/wf-dz efh

S1/S3

PK

wf-dz efh

S3

PK

wf-dz efh

S3

 6 12:45-13:30

BB/PK

wf-dz/wf-dz efh

S1/S3

PK

wf-dz efh

S3

PK

wf-dz efh

S3

 7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

BB/PK

wf-dz/wf-dz efh

S3/S2

PK

wf-dz efh

S2

PK

wf-dz efh

S2

 1  8:00- 8:45

EW

pol_r

36

JJ/DG

fiz-1/2/edb-2/2

F2/49

BU

hist

10

 2  8:55- 9:40

AP/DG

ang-1/2/edb-2/2

51/49

BU

hist

10

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

 3  9:50-10:35

AP/DG

ang-1/2/inf-2/2

51/49

DZ

rel

19

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

 4 10:55-11:40

DG/MC

inf-1/2/ang-2/2

49/27

JG

mat

22

JS/BC

bio_r-1/2/che_r-2/2

39/33

 5 11:50-12:35

JG

mat

22

MK

wos

10

BC/JS

che_r-1/2/bio_r-2/2

33/39

 6 12:45-13:30

SD/AS/EG

niem-P/fra-P/ros-P

35/52/11

MD/AS/EG

ang-2/2/fra-P/ros-P

34/52/11

SD

niem-P

35

 7 13:35-14:20

SD/AS/EG

niem-P/fra-P/ros-P

35/52/11

MD/AS/EG

ang-2/2/fra-P/ros-P

34/52/11

SD

niem-P

35

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy drugie

 

 

A.Tofil

A.Samot

M.Kusal

D.Grochulski

 

 

2a

2b

2c

2d

 

 

N

P

S

N

P

S

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

BU

his_r

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

AT/AS/EG

wos_r/fra_r/ros_r

PP/52/11

LK/AS/EG

pol_r/fra_r/ros_r

37/52/11

MK

hisp

9

 

 

 

 2  8:55- 9:40

AN/MC

ang-1/2/ang-2/2

38/27

BK

mdn

22

JJ/BC

fiz_r/che_r

F2/33

RW

mat

9

 3  9:50-10:35

BU

his_r

10

LK

pol_r

37

JJ/BC

fiz_r/che_r

F2/33

MG

rel

19

 4 10:55-11:40

ED

pol_r

12

AT

hisp

PP

LK

pol

37

BC/JS

che_r-1/2/bio_r-2/2

33/39

 5 11:50-12:35

ED

pol

12

AT

hisp

PP

MM

mat_r

17

JS/BC

bio_r-1/2/che_r-2/2

39/33

 6 12:45-13:30

AT

p fil

PP

MG

rel

19

MM

mat_r

17

AM

pol

37

 7 13:35-14:20

MG

rel

19

PK

wf-ch bd

S3

BB

wf-dz cd

S1

BB/PK/MT

wf-dz cd/wf-ch bd/wf-dz

S1/S3/S2

 8 14:25-15:10

 

 

 

PK

wf-ch bd

S3

BB

wf-dz cd

S1

BB/PK/MT

wf-dz cd/wf-ch bd/wf-dz

S1/S3/S2

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

MZ/AS/EG

niem-K/fra-P/rosK

35/52/11

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

MZ/AS/EG

niem-K/fra-P/ros-K

35/52/11

MZ/AS/EG

niem-K/fra-P/ros-K

35/52/11

 1  8:00- 8:45

MZ/AS/EG

niem-K/fra-P/rosK

35/52/11

MZ/EG

niem-K/ros-K

35/11

MZ/AS/EG

niem-K/fra-P/ros-K

35/52/11

MZ/AS/EG

niem-K/fra-P/ros-K

35/52/11

 2  8:55- 9:40

JG

mdn

22

BK

mat

9

LK

pol

37

AP/MC

ang_m-1/2/ang_m-2/2

51/27

 3  9:50-10:35

AN/MC

ang-1/2/ang-2/2

38/27

AB/AP

ang_r-1/2/ang_r-2/2

44/51

JJ/BC

fiz_r/che_r

F2/33

AM

pol

12

 4 10:55-11:40

BU

his_r

10

AB/AP

ang-1/2/ang-2/2

44/51

MM

mat

17

BC

che_r

33

 5 11:50-12:35

ED

pol

12

LK

pol

37

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

JS

bio_r

39

 6 12:45-13:30

DK

przyr

26

AT

hisp

PP

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

JS

bio_r

39

 7 13:35-14:20

AS/EG

fra-K/ros-P

52/11

AS

fra-K

52

SD/EG

niem-P/ros-P

35/11

SD/EG

niem-P/ros-P

35/11

 8 14:25-15:10

AS/EG

fra-K/ros-P

52/11

AS

fra-k

52

SD/EG

niem-P/ros-P

35/11

SD/EG

niem-P/ros-P

35/11

 

Środa

 0  7:10- 7:55

 

 

 

BB

wf-dz

S1

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

BB

wf-dz

S1

 

 

 

AM

pol

37

 2  8:55- 9:40

 

 

 

AB/AP

ang_r-1/2/ang_r-2/2

44/51

 

 

 

AM

pol

37

 3  9:50-10:35

BB/PK

wf-dz/wf-ch ac

S1/S3

TD/KA

bio_r/geo_r

09/18

MT/PK

wf-dz/wf-ch ac

S2/S3

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

 4 10:55-11:40

ED

pol_r

12

TD/KA

bio_r/geo_r

09/18

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

BU

hisp

10

 5 11:50-12:35

AN/MC

ang-1/2/ang-2/2

38/27

LK

pol

37

MM

mat

17

JS

bio_r

39

 6 12:45-13:30

AT

p fil

PP

LK

pol

37

KK

pol

41

BC

che_r

33

 7 13:35-14:20

AT

gwych

PP

AS

gwych

52

MK

gwych

9

BC

che_r

33

 8 14:25-15:10

 

 

 

PK

wf-ch bd

S3

BB

wf-dz cd

S1

BB/PK/MT

wf-dz cd/wf-ch bd/wf-dz

S1/S3/S2

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

BK

mat

9

LK

pol k

37

MM

mat_r

17

 

 

 

 1  8:00- 8:45

BK

mat

9

TD/KA

bio_r/geo_r

39/18

MM

mat

17

BU

hisp

10

 2  8:55- 9:40

ED

pol_r

12

TD/KA

bio_r/geo_r

39/18

JJ/BC

fiz_r/che_r

F2/33

RW

mat

9

 3  9:50-10:35

DK

przyr

26

BK

mat

37

JJ/BC

fiz_r/che_r

F2/33

RW

mat

9

 4 10:55-11:40

ED

pol_r

12

AB/AP

ang-1/2/ang-2/2

44/51

LK

pol

37

BC/JS

che_r-1/2/bio_r-2/2

33/39

 5 11:50-12:35

BU

his_r

26

AB/AP

ang-1/2/ang-2/2

44/51

LK

pol

37

JS/BC

bio_r-1/2/che_r-2/2

39/33

 6 12:45-13:30

SD/EG

niem-P/ros-K

35/11

SD/EG

niem-P/ros-K

35/11

AT

ekon

PP

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

 7 13:35-14:20

SD/EG

niem-P/ros-K

35/11

SD/EG

niem-P/ros-K

35/11

MG

rel

19

AB/AN

ang-1/2/ang-2/2

44/38

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

MG

rel

19

 

 

 

AB/AP

ang_t-1/2/ang_t-2/2

44/51

DG

gwych

49

 1  8:00- 8:45

BK

mat

22

AB/AP

ang_r-1/2/ang_r-2/2

44/51

MG

rel

19

ED

pol

12

 2  8:55- 9:40

ED

pol

12

BK

mat

9

JJ/BC

fiz_r/che_r

F2/33

MG

rel

19

 3  9:50-10:35

ED

pol

12

LK

pol

37

MK

hisp

9

BU

hisp

10

 4 10:55-11:40

AT/AS/EG

wos_r/fra_r/ros_r

PP/52/11

LK/AS/EG

pol_r/fra_r/ros_r

37/52/11

MM

mat_r

17

RW

mdn

9

 5 11:50-12:35

AT/AS/EG

wos_r/fra_r/ros_r

PP/52/11

LK/AS/EG

pol_r/fra_r/ros_r

37/52/11

MM

mat_r

17

 

 

 

 6 12:45-13:30

BB/PK

wf-dz/wf-ch ac

S3/S2

MG

rel

19

MT/PK

wf-dz/wf-ch ac

S1/S2

 

 

 

 7 13:35-14:20

BB/PK

wf-dz/wf-ch ac

S1/S3

AT

ekon

PP

MT/PK

wf-dz/wf-ch ac

S2/S3

 

 

 

 8 14:25-15:10

 

 

 

BB

wf-dz

S3

 

 

 

 

 

 

 

Klasy trzecie